O nas

O NAS

W niesamowitym miejscu w sercu Tatr na tle niesamowitych masywów górskich wkomponowany jest nasz wyjątkowy Dworek Pod Giewontem. Niezwykły nowoczesny wystrój pokojów z widokiem na góry wzbogacają wkomponowane góralskie akcenty. Dla znużonych turystyką oferujemy wstęp do strefy relaksu gdzie znajdą Państwo komfortowe jacuzzi z wieloma możliwościami hydromasażu, a także saunę suchą która w chłodne dni przywróci miłe uczucie ciepła. Serwujemy pyszne domowe posiłki z nutą góralszczyzny, wrażenia kulinarne wzbogaci oryginalny wystrój Sali jadalnej oraz piękny kominek. Nie zabraknie też atrakcji w postaci stołu do bilardu a także dużego telewizora oraz świetnego nagłośnienia które wzbogaci pobyt muzyką. Wszystko to odkryj już dziś i zarezerwuj pobyt w Dworku Pod Giewontem.

Dworek Pod Giewontem jest ośrodkiem, który znajduje się w jednej z najbardziej znanych podhalańskich miejscowości – Kościelisko. Atutem miejsca jest jego lokalizacja. Budynek jest położony w malowniczej okolicy, która zapewnia wyjątkowy klimat.

W położonej na parterze jadalni, wykończonej na wzór tradycyjnego domu góralskiego serwujemy doskonałe śniadania i obiadokolacje. Sala posiada kominek, który zapewnia miłą atmosferę. Dojazd do naszego obiektu nie stanowi żadnego problemu, także w okresie zimowym. Przed naszym obiektem znajduje się monitorowany parking.

 

 

 

Unikalność naszego obiektu oferuje połączenie tradycyjnej podhalańskiej architektury z komfortem. Oferujemy miejsca noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach, które posiadają balkony na wyłączność. Są także wyposażone w telewizory LCD, nowoczesne łazienki, internet (WiFi).

Kościelisko jest od dawna jednym z najczęściej wybieranych miejsc na nocleg w górach, swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niepowtarzalnej panoramie Tatr, a przede wszystkim górującemu nad nim Giewontowi. Niedaleko stąd do ścisłego centrum Zakopanego – Krupówek (ok. 4km), a także do wyciągów narciarskich w Witowie oraz na Polanie Szymoszkowej (2,5 km) – na której mieści się również otwarte w okresie letnim kąpielisko termalne. W pobliżu położona jest również najbardziej znana tatrzańska dolina – Dolina Kościeliska.

Ważnym atutem Kościeliska jest również możliwość alternatywnego dojazdu od strony Czarnego Dunajca, Chochołowa, dzięki temu omijają Państwo korki na najbardziej zatłoczonej części Zakopianki.

Dworek Pod Giewontem

ul. Rysulówka 33
34-511 Kościelisko – Zakopane

tel. +48 787370905
e-mail: dworekpodgiewontem2018@gmail.com

Zadzwoń
Mapa