Tatry cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Góry przyjmują łaskawie wszystkich przez cały rok, oferując niezapomniane wrażenia. Jeśli chcemy w pełni skorzystać z wszystkich uroków okolicy Zakopanego, powinniśmy wiedzieć, na co zwrócić uwagę, rezerwując miejsce pobytu.

Nie tylko Zakopane

Zakopane nęci jako miasto o niesłabnącej urodzie mające w ofercie rozliczne atrakcje dla przybyszów z różnych stron. W poszukiwaniu idealnego miejsca na nocleg warto zwrócić się ku miejscowościom wokół Zakopanego, by mieć zagwarantowany spokój po górskich eskapadach i towarzyszącym im emocjom. Kościelisko to miejsce o niepowtarzalnym uroku. Ponad nim rozciąga się majestatyczna panorama Tatr, gdzie pierwszy plan przypada górującemu Giewontowi. Rezerwując pobyt w pensjonacie w Kościelisku, mamy szansę na wypoczynek w malowniczej okolicy, skąd w prosty sposób dotrzemy do wyciągów narciarskich w Witowie oraz na Polanie Szymoszkowej, zachwycającej dodatkowo w okresie letnim kąpieliskiem termalnym. Z Kościeliska w wygodny sposób możemy wyruszyć na zwiedzanie Doliny Kościeliskiej albo udać się do centrum Zakopanego. Decydując się na pobyt w Kościelisku, dotrzemy do podnóża Tatr bez konieczności przejazdu najbardziej zatłoczoną częścią Zakopianki.

Idealny pensjonat

Przyjazd w okolice Zakopanego jest możliwy o każdej porze roku dzięki całorocznej ofercie pensjonatów. Naszą uwagę powinien zwrócić ośrodek łączący tradycyjną podhalańską architekturę z nowoczesnymi rozwiązaniami zapewniającymi komfort i wygodę. W Dworku pod Giewontem usytuowanym na tle Tatr znajdziemy spokój i wygodę, mając do dyspozycji przestronne pokoje i apartamenty gustownie urządzone z troską o elementy kultury góralskiej, posiadające nowoczesne łazienki i własne balkony. Każdy pokój jest wyposażony w urządzenia i sprzęty pozwalające na swobodny pobyt. Natomiast w klimatycznej jadalni z kominkiem spróbujemy najprawdziwszej kuchni podhalańskiej. Pensjonat oferuje gościom odpoczynek w Strefie relaksu, gdzie dzięki kąpieli z hydromasażem, jacuzzi oraz seansowi w saunie ukojenie znajdą mięśnie nadwyrężone szaleństwami na stoku narciarskim lub trudami górskich wędrówek. Wolne chwile umili nam pobyt na terenie przylegającym do pensjonatu, w którym znajdziemy plac zabaw i miejsce do grillowania. Do Dworku pod Giewontem prowadzi prosty dojazd, a przed pensjonatem znajduje się monitorowany parking.