Spędź niezapomniane chwile w górach pod Giewontem Promocja Wiosenna!!

Wybierz się do Kościeliska k.Zakopanego.Znajdziesz tutaj świetne pokoje (2-6 osobowe) smaczne śniadania ,jacuzzi ,saunę oraz wspaniałe widoki. Cisza i spokój z jednocześnie niewielką odległością do doliny kościeliskiej a także Zakopane pomogą Ci zróżnicować atrakcje .Odkryj górskie szlaki i sprawdź nasze noclegi w górach .
Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest bliskość doliny kościeliskiej w jej najpiękniejszym okresie kwitnięcia krokusów.Wybierz się także do naszych partnerów.

 

Skorzystaj ze zniżek Wiosenna , a także na termy Chochołowskie (największe termy w Polsce ) niesamowite miejsce dla wypoczynku zarówno dla Par jak i rodzin z dziećmi .

Oferujemy zniżki także do Gorącego Potoku w Szaflarach zapewniającego niesamowite w rażenia przez to iż wszelkie baseny znajdują się na zewnątrz .

Lokacja naszego obiektu pozwala na bezproblemowe wyjazdy busem.Nieopodal naszego obiektu znajduje się przystanek z którego odjeżdża bus w stronę zakopanego.Po intensywnym dniu zapraszamy do naszej strefy relaksu .Oferowana w cenie pobytu (ilość wstępów uzależniona długością pobytu) .Rezerwowanej na wyłączność zapewniając komfort oraz prywatność odnowy biologicznej w jacuzzi oraz saunie suchej z prawdziwie góralskiego drzewa i zapachu olejków eterycznych.

Dysponujemy pokojami 2 ,4 oraz 6 osobowymi (studio z sypialnią).Oferujemy także pobyty dla grup zorganizowanych z możliwością zwiększenia ilości atrakcji.Zorganizowania konferencji oraz poczęstunków ,a także bankietów firmowych.Parking dla autokaru gratis.

Termy Chochołowskie

Skorzystaj z naszej promocji (min.2 doby)

 

Pobyt z śniadaniem BB z 105 zł na 75zł doba osoba dorosła
dziecko (3-10 ) z 75 na 51 zł

W cenie:
– nocleg
– śniadanie
-wstęp do strefy relaksu w zależności od długości pobytu (rezerwowana na wyłączność)
-billard
-jadalnia regionalna z kominkiem
-plac zabaw na zewnątrz
-możliwość urządzenia grilla obok obiektu
-wifi
-parking
-24h na dobę dostęp do kawy,herbaty,czajnika oraz mikrofalówki w jadalni

BILETY ZNIŻKOWE NA TERMY Chochołowskie oraz gorący potok