W góry warto się wybrać nie tylko zimą, ale również latem. Przepiękny krajobraz polskich gór urzeka zabytkami, roślinnością, potokami. Tak naprawdę to można spacerować bez końca i podziwiać widoki Tatr. Zaczerpniemy świeżego powietrza, zaznamy odpoczynku i aktywnie spędzimy czas. Pobyt w górach wiąże się z masą niezapomnianych atrakcji, bo tatrzańskie szlaki kochają nie tylko doświadczonych w wędrówkach, polskich turystów. Jest wiele miejsc właśnie dla początkujących. Jeśli jesteśmy po raz pierwszy, nie róbmy dalekich wypraw, ale wybierzmy mniej wymagające zakopiańskie szlaki turystyczne. Z pewnością zachwycimy się wspaniałymi widokami i górskimi panoramami. Pobyt na szlaku jest niezapomnianą przygodą, ale też wyczerpującą, więc po takich wędrówkach, z pewnością wrócimy zmęczeni.

Odpoczynek – słodkie lenistwo.

Piesze wędrówki, malownicze krajobrazy i zapierające dech w piersiach widoki czekają na nas na każdym kroku. Jeśli nie jesteśmy zaprawieni w bojach, z wypraw na szlakach wrócimy zmęczeni. Wracamy z kilkugodzinnego spaceru z dolin, padamy z nóg po intensywnej wyprawie, to marzymy tylko o relaksie i odpoczynku. Musimy nabrać sił przed kolejną wycieczką. W Dworku pod Giewontem czeka na nas strefa relaksu, w której zapomnimy o zmęczeniu i nabierzemy sił. Oddajmy się słodkiemu lenistwu w bąbelkach jacuzzi. Przyjemny masaż w ciepłej wodzie sprawi, że zapomnimy o trudach i się odprężymy. Zimą możemy rozgrzać się w saunie. Sauna pomaga na wiele dolegliwości, więc przy szemrzącej do ucha muzyce i sensualnym oświetleniu, będziemy łagodzić napięcie mięśniowe.

Urlop w górskim Kościelisku.

Wakacje w Zakopanem, u stóp Śpiącego Rycerza, nie musi być marzeniem, jeśli kochamy góry, góralską kulturę i górskie potrawy. Możemy przemierzać górskie szlaki i zdobywać szczyty. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, jeśli tylko mamy na to ochotę. Tatrzańskie widoki i potęga gór, staje się źródłem niepowtarzalnych wrażeń. Góralska muzyka, nigdzie niespotykane przysmaki kulinarne, tylko w Zakopanem. Zatrzymajmy się więc w Kościelisku na Podhalu, pod Giewontem, skąd na Krupówki mamy tylko 4 km. Czym urzeka Kościelisko? Z pewnością niepowtarzalną panoramą Tatr, ale głównie tym, że góruje nad nim Giewont. Możemy się wybrać na wyciąg narciarski w Witowie i na Polanę Szymoszkową, na której mieści się otwarte w sezonie letnim, kąpielisko termalne. W pobliżu jest też najbardziej znana tatrzańska Dolina Kościeliska.

W strefie relaksu.

Strefa relaksu jest miejscem, gdzie wypoczywamy, ale też wzmacniamy organizm. Górskie powietrze, cisza, spokój i beztroski czas, pozwala prawdziwie wypocząć. Długi weekend czy urlop w górskim klimacie w Kościelisku niedaleko Zakopanego, w otoczeniu przyrody, w pokoju z widokiem na panoramę Tatr, jest tym, co po prostu kochamy. W ciągłej codziennej gonitwie rzadko mamy czas, by skorzystać z masaży relaksujących w SPA. Możemy też biernie wypoczywać, błogie lenistwo na urlopie, jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Chwila wyciszenia jest potrzebna dla organizmu. W pokoju na wygodnym łóżku wypoczynek jest czystą przyjemnością.