Strefa relaksu

Strefa relaksu

Wróciłeś z kilkugodzinnego spaceru z dolin, padasz z nóg po intensywnej wyrypie, marzysz o relaksie i odpoczynku? Musisz pamiętać, jutro też czeka Cię kolejna wyprawa. Powinieneś być sprawny i wypoczęty. Skorzystaj z naszej strefy relaksu!

 

 

Relaks w willi pod Giewontem

Oddaj się przyjemnościom w Dworku Pod Giewontem i zapomnij o zmęczeniu i codzienności. Korzystaj z naszej strefy relaksu! Wszyscy nasi gości mają dostęp do przestrzeni, w której będą mogli oddać się beztroskiemu lenistwu w bąbelkach jacuzzi. Przyjemny masaż w ciepłej wodzie pozwoli zapomnieć o trudach zmagań na narciarskim stoku lub złagodzi ból mięśni po całodniowej wycieczce. Nasza sauna umożliwi rozgrzanie organizmu, złagodzi napięcie mięśniowe, przyspieszy pracę serca i układu krwionośnego oraz zwiększy intensywność przemiany materii. Wszystko to przy szemrzącej do ucha muzyce i sensualnym oświetleniu.

Atrakcyjny wystrój naszej strefy relaksu wzmocni Wasze wrażenia i pomoże cieszyć się każdą chwilą wyciszenia i odpoczynku. Strefę relaksu każdy z naszych gości może zarezerwować na wyłączność. Zapraszamy do naszego domku pod Giewontem na atrakcyjny wypoczynek ze strefą SPA.

 

 

 

 

Dworek Pod Giewontem

ul. Rysulówka 33
34-511 Kościelisko – Zakopane

tel. +48 787370905
e-mail: dworekpodgiewontem2018@gmail.com

Zadzwoń
Mapa